02 3130 078

 

 

МАСТЕРСПОРТ 2

СЦ САЛА Борис Трајковски
Булевар 8 Септември бб 

тел : +389 2 3090115

моб/вибер:

е-пошта : Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.

                   Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.

работно време  10.30 -18.00  сабота 10.30 - 16.30  недела и празници неработни денови

 

ЛОКАЦИЈА 

 

ВЕБ ПРОДАВНИЦА 

МАСТЕРСПОРТ 

тел:

моб/вибер