02 3130 078

 

МАСТЕРСПОРТ 1
ТЦ БЕВЕРЛИ ХИЛС ул.Народен Фронт бр.19

тел : 02 3130078

е-пошта : Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

МАСТЕРСПОРТ 2 во СЦ Борис Трајковски
Булевар 8 Септември бб

 тел : 02 3090115

 е-пошта : Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.